Family café TERITORIA

Про TERITORIA

Глобальне різноманіття ринку ресторанного бізнесу вимагає нестандартних підходів до організації, тому засновники Family café TERITORIA обрали неймовірний підхід: здійснити смаковий прорив, створивши територію смачної, високоякісної та красивої їжі за демократичними цінами. Для здійснення грандіозного плану були залучені кращі фахівці, увага яких сконцентрована на вивченні історії смакових переваг і сучасних тенденціях.

Актуальність створення сучасного закладу в спальному районі продиктована тим, що більшість трендсеттеров, сімейних пар і людей, які цінують свій час - більше не асоціюють похід в ресторан як світський раут, і більш того, не завжди хочуть витрачати на це багато часу. Набагато зручніше пообідати, повечеряти або відзначити свято недалеко від будинку. Тому, формат Family café TERITORIA - це місце створене для того, щоб доставити максимальне задоволення та комфорт.

Гостям пропонуються смачні якісні страви та напої за доступними цінами, асортимент представлений зі страв зірок різних кухонь та авторськими розробками: піца, бургери, сендвічі, м'ясо, риба, супи, сніданки, боули, салати, пасти та різноманітні напої. Крім основного меню, створено дитяче та банкетне меню, яке можна буде замовити заздалегідь.

Family café TERITORIA приділяє велику увагу ретельному вивченню сучасним напрямкам розвитку кулінарії та пошуку найкращого співвідношення «ціна-якість». За рахунок цього формується чітке та принципове розуміння потреб ринку, а також актуальні бажання наших відвідувачів.

Потенціал Family café TERITORIA полягає в його нестандартних поглядах на продукт та турботливому ставленню до своїх гостів.

Завітайте до нас: м. Ужгород, вул. Гвардійська, 51 Ж або замовляйте доставку

тел. 096-430-00-77

Твоє Family café TERITORIA.