Бургер меню Ужгород від Teritoria
07 Квітня 2020

Бургер меню Ужгород від Teritoria

Доки ми чекали замовлення на доставку бургера, вирішили з’ясувати звідки він з’явився. Ну як зазвичай … Google в допомогу ;) на пошуковий запит отримали таку купу інформації щодо цієї страви, що голова пішла обертом, причому факти у різних джерелах суперечили один одному, але ми не опустили руки, та почали приводити все це до купи, ось що у нас вийшло.

1. Бургер — це простий бутерброд, що еволюціонував у блюдо, яке є хітом продаж у всьому світі. Основними складовими є соковита котлета, овочі та соус, що знаходяться між двома половинками булочки.

2. Він є відносно молодим ;) у 2020 році виповнюється або 120, або більше років, суперечка ще триває ;)))

3. Істинний пращур цієї страви чітко не визначений, а за право називатися її винахідником конкурує Європа та Америка.

4. Винахід м'ясорубки дозволив масове виробництво даного продукту.

5. Любов до нього вимушує людей «втрачати» друзів ;) так у 2009 році, внаслідок рекламної акції проведеної Burger King, майже 234 тисячі осіб за бургер видалили зі свого акаунту в Facebook 10 друзів.

6. Кухарі світу постійно змагаються за його максимальний розмір: за останній час вага з 300 кілограмів збільшилась до однієї тони.

7. Вартість самого коштовного бургеру становить 5 тисяч доларів, готується з мармурової яловичини (Кобе), фуагра, чорного трюфеля, подається з картоплею фрі та вишуканим вином.

8. У різних регіонах має цікаві інгредієнти: в Америці — м'ясо бобра або косулі; на Гаваях, в Австралії і Новій Зеландії — підсмажений ананас; у Мексиці, Кореї, Тайвані — гострі спеції, а у Макао, Гонконгу, Сінгапурі — м'ясо восьминога, сир тофу та креветки.

Як ти зрозумів бургер, є популярною стравою, що має різнобарвні смакові якості. Безумовно, в Ужгород бургер прийшов вже давно, але ми спробували здивувати, тому створили різноманітне бургер меню. Ми розробили для Ужгород бургери, які дозволять задовольнити різні смаки. Якщо наполягаєш на класиці, то варіант зі свіжими овочами, соленим огірком та соусом барбекю прийдеться до смаку. Біфштекс-бургер порадує поєднанням ніжного яйця пашот та гострим соусом на основі перцю чилі. Пікантний чорізо- та ніжний шіїтаке- або діабло-бургер здивує гурманів.

Наші найсмачніші бургери Ужгорода можеш замовити на доставку через наш сайт. Ах да, як зазначалось на початку, пошук дасть тобі багато інфо, але нас можна легко знайти за такими пошуковими запитами: «Бургер Ужгород доставка» або «Бургер Ужгород меню».

Шукай правильно,

Твоє Family Cafe TERITORIA