Новий сервіс доставки в Ужгороді – family cafe Teritoria
22 Лютого 2020

Новий сервіс доставки в Ужгороді – family cafe Teritoria

 

Вона безумовно є зіркою, без неї неможна уявити сучасну кухню, вона має безліч форм та проявів, а кожна господиня має свої таємниці її приготування ... вірно … це все про яскраву та загальновідому страву – піцу.

Піца, як справжня жінка, має купу своїх секретиків, по-перше ніхто не може чітко визначити її вік - чи наша ера, чи до нашої:)

По-друге – невідомо хто є її творцем, на цю роль претендують як древні перси, римляни, греки, фінікійці, так і італійці 15-17 століття.

По-трете, як справжня леді, піца має дві сторони медалі, з однієї сторони – вона вважається їжею малозабезпечених верств населення, оскільки готується з простих продуктів; а з другої сторони – вона отримала визнання королеви Італії Маргарити Савойської, яка прихильно дозволила назвати відому в світі піцу власним ім’ям – Маргарита.

По-четверте, як справжня кокетка, вона інтригує весь світ – оскільки люди не можуть визначитися яка піца є найбільш смачною «італійська» чи «американська»?

І така її багатогранність привела до того, що піца є космополітом світу, яка має багато форм, смаків та прихильників.

Ми також, полюбили цю страву і хочемо поділитися нашим баченням її втілення. Ти маєш відчути та оцінити всі принади цієї зірочки, яку ми приготували. На тебе чекає ніжна Мілано з грибами шіїтаке та куркою, або ситна Мисливська з ковбасками, куркою та баликом... Чи можливо хочеться класики? Тоді Маргарита з в’яленими томатами та руколою саме те. Також, неможливо оминути Монтанару з поєднанням салямі, шіїтаке та солодкого перцю. Цікавим варіантом є мереживо сирів поєднаних у піці Чотири сири, де гармонують моцарела, горгонзола, пармезан та рікота. І це ще не все...

Тож час обирати, що тобі найбільше подобається?!

Завітай до нас в м. Ужгород, вул. Гвардійська 51 Ж.

І не забувай, що в нас працює доставка, якщо захочеться спробувати чогось смачного вдома, на роботі або в компанії друзів. Влаштувати таку дегустацію досить просто телефонуй 096-430-00-77

Твоє Family Café TERITORIA